“Jedna fotografia potrafi sprzedać 1000 produktów.”

—Fun&Run Studio

Marka osobista

Osobiste zaangażowanie i realizacja życiowej pasji to cechy dobrego lidera. Czy wiesz, że marka osobista potrafi w ponad 60 % wzmocnić przekaz Twojej oferty? Projekty naszych klientów realizujemy zarówno w studio jak i w plenerze. Jesteśmy wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt studyjny. Pracujemy na najlepszych produktach marki Leica, Canon czy Manfrotto.

Zobacz jak realizujemy sesje.

Profesjonalna Fotografia Biznesowa

Fotografia biznesowa powinna stanowić naturalny, elegancki oraz przede wszystkim spójny z wizerunkiem marki przekaz dla odbiorcy. Zdjęcia biznesowe pozwalają budować określony komunikat. Odbiorca powinien odnieść wrażenie, że ma do czynienia z profesjonalistą i osobą godną zaufania. W mojej pracy dokładnie analizuję potrzeby klientów tak aby sesja biznesowa i wykonane zdjęcia w pełni odzwierciedlały wartości firmy i potencjał portretowanych osób.

To jak obsługujemy klientów możesz zobaczyć tutaj.

Employer Branding

O sile każdej organizacji świadczą ludzie. Ich profesjonalizm, zaangażowanie, praca zespołowa oraz chęć podnoszenia kompetencji. Poprzez współprace z globalnymi markami pokazujemy w materiałach zdjęciowych najlepszych pracowników i budujemy pozytywny przekaz. Nic tak nie zachęca nowych pracowników do wybrania właśnie Twojej firmy, jak zadowolenie jej obecnych pracowników, poczucie rodzinnej atmosfery, zdrowa rywalizacja czy spełnienie zawodowe.

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej organizacji.

Dlaczego miałbyś zaufać właśnie nam?

Na rynku fotograficznym jesteśmy od 10 lat. Przerobiliśmy wszystkie możliwe scenariusze budując nasze indywidualne podejście i sprawdzone procesy obsługi. Posiadamy szeroki asortyment usług fotograficznych mogąc tym samym przygotować dla klientów kompleksową ofertę. Fotografia nas wyróżnia, bo mimo dobrze ułożonych procesów obsługi klienta, zawsze najważniejszy jest efekt końcowy w postaci zdjęć. Nasze prace zostały docenione w wielu konkursach fotograficznych, między innymi w najważniejszym konkursie fotografów prasowych Grand Press Photo. W fotografii niekomercyjnej realizujemy szereg wystaw fotograficznych (zdjęcia Artura Ruska, były wystawiane w najważniejszych ośrodkach kulturalnych na terenie całej Polski). W roku 2019 ukazał się album fotograficzny Włókiennicza, który był dystrybuowany przez sieć Empik. Naszą wiedzą dzielimy się również w ramach zajęć powołanej do tego Akademii Fotografii Photo Up! School.

Jak rozpocząć współpracę z nami w 4 krokach?

  1. Opisz nam swoją potrzebę. Opisz nam w kilku zdaniach swoją obecną sytuację, czego szukasz, w jakim jesteś punkcie i czego oczekujesz. Wyślij nam wiadomość. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Odpowiadamy w przeciągu 2 godzin.
  2. Analiza. Po otrzymanym zgłoszeniu przeanalizujemy i zaproponujemy konkretne narzędzia, które sprawdziły się w podobnych realizacjach. Bazując na doświadczeniu wypracujemy indywidualne podejście podczas spotkania z Wami.
  3. Spotkanie. To ważny element każdej realizacji. Przed każdym projektem opisujemy dokładnie jego zakres, określamy wymagania. Szkicujemy efekt końcowy tak żeby klient wiedział co będzie rezultatem naszej wspólnej pracy. Spotkania mogą się odbyć w siedzibie klienta w formie stacjonarnej bądź online.
  4. Realizacja. Projekty realizujemy w siedzibie klienta lub wykorzystujemy do prac nasze studio wyposażone w 4,5 - metrową cykloramę i pełen zakres kolorystyczny teł i oświetlenia. Pracujemy ze sprawdzonymi markami. Leica, Canon, Manfrotto - to tylko niektóre z nich. Do projektów wykorzystujemy zespół: wizażystów, fryzjerów, stylistów, modelek, retuszerów. W ramach utworzonego holdingu możemy realizować szersze projekty zawierające współpracę z drukarnią, studiem kreatywnym, wideofilmowaniem, obsługą graficzną, webmasterską oraz studiem tłumaczeń. Na co dzień współpracujemy z agencją eventową organizującą konkursy Miss Polonia oraz The Look Of The Year, mając tym samym dostęp do szerokiego grona modelek.

Zapraszamy do współpracy!

Zobacz jak pracujemy na co dzień w studio.

Klienci, których już obsługiwaliśmy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Odpowiadamy w ciągu 2 godzin.