Voucher na sesję zdjęciową

Podaruj wyjątkowej osobie voucher na sesję zdjęciową. Może ona zrealizować go w naszym profesjonalnym studiu fotograficznym w centrum Łodzi. Pod czujnym okiem fotografa i wsparciu wizażysty stworzymy wspólnie coś niezwykłego. 


Przekonaj się, że sesja zdjęciowa jest dla każdego. W naszym studio nie ma napiętej atmosfery. Dbamy o dobre samopoczucie naszych klientów i poznajemy ich potrzeby. Dzięki temu zdjęcia są nie tylko profesjonalne, ale również naturalne. Przełamujemy bariery i uczymy się siebie. Wszystko po to, aby wydobyć to, co jest w człowieku autentyczne.


Aby otrzymać voucher na sesję zdjęciową, wypełnij formularz poniżej. Skontaktujemy się z Tobą jeszcze tego samego dnia i przygotujemy imienny Voucher. Możliwa jest zarówno wersja drukowana, jak i elektroniczna prezentu.


Jaki voucher na sesję zdjęciową możesz wybrać?


Posiadamy vouchery na:

● sesję biznesową

● sesję rodzinną

● portret kobiet

● portret mężczyzny


Voucher na sesję biznesową to idealny pomysł na prezent dla przedsiębiorców. Niezależnie od tego, na jakim etapie kariery się znajdują, profesjonalne zdjęcia pomogą w ich wizerunku. Dzięki nim mogą pokazać się jako osoby pełne pasji, które znają się i robią to, co lubią.


Voucher na sesję rodzinną zaś to świetna okazja, aby uwiecznić najbliższe Ci osoby. Nie musisz czekać na specjalną okazję taką jak ślub czy narodziny nowego członka rodziny. Zamów voucher już teraz, aby uchwycić rodzinne wspomnienia.


Z kolei voucher na sesję kobiecą i męską to propozycja na prezent dla tych, którzy chcą zobaczyć siebie w najlepszym wydaniu. Pod opieką profesjonalnego fotografia, zdjęcia uchwycą ich charakter i osobowość. Nie ma nic lepszego niż nowe doświadczenia i odkrywanie swoich możliwości. Sesja fotograficzna na pewno w tym pomoże.


Ceny voucherów w zależności od potrzeb wynoszą od 600 zł do 1600 zł. W ramach ceny możliwe jest wykorzystanie kilku różnych stylizacji, profesjonalny make-up i konsultacje. Wybierz jeden z dostępnych voucherów.


CENNIKI VOUCHERÓW

SESJA PORTRETOWA BASIC

- 4 zdjęcia z retuszem
- Czas trwania – ok. 0,5 h z przygotowaniem
- Zdjęcia na 2 jednolitych tłach
- Wykorzystanie 1 stylizacji


Cena vouchera: 600 pln netto

SESJA PORTRETOWA PREMIUM

- 10 zdjęć z retuszem
- Przygotowanie i profesjonalny make-up
- Czas trwania – ok. 1,5 h z przygotowaniem i make-up
- Zdjęcia na 2 jednolitych tłach
- Wykorzystanie 2 stylizacji


Cena vouchera: 900 pln netto

SESJA WIZERUNKOWA

- 25 zdjęć z retuszem
- Przygotowanie i profesjonalny make-up
- Czas trwania – ok. 2 h z przygotowaniem i make-up
- Zdjęcia na 2 jednolitych tłach
- Wykorzystanie 3 stylizacji
- konsultacja przez sesją


Cena vouchera: 1600 pln netto

Dlaczego voucher na sesję zdjęciową to doskonały pomysł na prezent?


Zdjęcia sprawiają, że odkrywamy siebie na nowo. Przed obiektywem możemy pokazać naszą osobowość, uczucia i emocje. Nic tak nie wzmacnia pewności siebie.


Voucher na sesję zdjęciową jest pomysłem na prezent, który da obdarowanej osobie coś więcej niż fotografie. To również sposób na odkrycie czegoś nowego i spojrzenia na siebie w inny sposób.


W FUN&RUN STUDIO możesz liczyć nie tylko na współpracę z fotografem. W ramach oferty vouchera możliwe jest także przygotowanie do sesji i profesjonalny make-up. 


Dzięki temu osoba fotografowana nie musi martwić się o to, jak wypadnie na zdjęciu. Wierzymy bowiem, że nie istnieje coś takiego niefotogeniczność. Dzięki odpowiedniej współpracy możemy osiągnąć efekty, o jakich marzyły obie strony.


Voucher na sesję zdjęciową to pamiątka na lata. Obdarowana nim osoba zdobędzie nowe, ekscytujące doświadczenie. Zdjęcia zaś może wykorzystać w dowolny sposób. 


Przygotujemy idealne fotografie na stronę biznesową, piękne ujęcia do portfolio czy urzekające zdjęcia rodzinne.


Zdecyduj się na wybrany voucher i wypełnij formularz. Ustalmy szczegóły i sprawmy obdarowanej osobie najlepszy prezent. 


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: +48 513 107 349

Napisz: artur.rusek@funrunstudio.pl lub skorzystaj z formularza poniżej:

voucher na sesję zdjęciową