fotografia biznesowa

Fotografia biznesowa to nie sztywni ludzie w garniturach. To charyzma, odwaga, pewność siebie, pasja i zaangażowanie

Czy to chciałbyś zobaczyć w oczach osób, z którymi budujesz biznes?

WYSTARCZY JEDNO DOBRE ZDJĘCIE, ABY PRZEKONAĆ DO SIEBIE NOWYCH KLIENTÓW

Twoja firma to nie tylko usługi, jakie oferujesz. To nie tylko wyniki sprzedaży, analizy i raporty. To ludzie, którzy za nią stoją. Umiejętności, wiedza i doświadczenie wyróżniają firmę spośród innych. Fotografia biznesowa pokaże właśnie te cechy Twoim przyszłym klientom.


Na zdjęcia biznesowe decydują się przedsiębiorcy, którzy chcą przedstawić swój profesjonalizm. Dzięki nim mogą odróżnić się od konkurencji, zbudować prestiż i zaufanie do siebie.


Jeśli bycie nieprzeciętnym i najlepszym w swoim fachu to Twój cel, musisz zadbać o swój wizerunek w Internecie. Sesja biznesowa Ci w tym pomoże.

PRACUJEMY DLA NAJLEPSZYCH!

fotografia biznesowa

Przykładowe realizacje

Twoja konkurencja wypada profesjonalnej?


Nie chcesz obudzić się pewnego dnia i zorientować, że Twoja firma została w tyle? Że nowi klienci trafiają do konkurencji, która potrafiła lepiej zaprezentować się, Tobie zaś zostawia mniejszy kawałek tortu.


Obawiasz się, że Twoja firma zostanie niezauważona? Nie chcesz, aby Twój wizerunek ucierpiał? Boisz się ponieść porażkę?


To, jak zaprezentujesz się swoim odbiorcom, zadecyduje o tym, czy skorzystają z Twoich usług.


Niezależnie od tego, czy prowadzisz międzynarodową firmę, czy startujesz z jednoosobową działalnością gospodarczą, potrzebujesz fotografii biznesowej, która pokaże mocne strony Twoje lub Twojego zespołu. 

Jaki jest sekret fotografii biznesowej?


Najlepsze zdjęcia biznesowe to takie, które podobają się zarówno przedsiębiorcy, jak i klientowi. 


Które fotografie zwracają Twoją uwagę? Takie, na których wszyscy są zestresowani, spięci i niepewni siebie? Czy może takie, które pokazują pracowników pełnych pasji, robiących to, co lubią i potrafią najlepiej? 


Na tym właśnie polega profesjonalna fotografia biznesowa. Mądry fotograf pokaże nie tylko to, kim jesteś, ale również to, czego oczekują od Ciebie Twoi klienci. Sesja biznesowa na luzie? Dlaczego nie!


Ludzie chcą robić biznes z ludźmi


Myślisz, że nie potrzebujesz profesjonalnej fotografii biznesowej? Że pozowanie do zdjęć nie jest dla Ciebie? Uważasz, że jakość obroni się sama? 


Zdjęcia to coś więcej niż uśmiech do aparatu


Badania już dawno potwierdziły, że ludzie chętniej wchodzą w interakcje z treściami, na których są inni ludzie. Zdjęcie na stronie internetowej, social mediach, stopce mailowej - te drobne szczegóły wpływają na ich późniejsze decyzje biznesowe i zakupowe.


Niezależnie od tego, czy oferujesz swoje usługi B2B czy B2C, ludzie chcą robić biznes i kupować od ludzi. Dlatego pokaż im, kto stoi za marką, którą wybierają.

fotografia biznesowa

NIE STAĆ CIĘ NA TO, ABY NIE DBAĆ O SWÓJ WIZERUNEK


W ramach jednej sesji wizerunkowej otrzymasz nie tylko pakiet wyselekcjonowanych i wyretuszowanych zdjęć. Zanim naciśniemy spust migawki, lepiej się poznamy i zrozumiemy. Twoje potrzeby, pragnienia i obawy są dla najważniejsze. 


Chcemy na zdjęciach wydobyć Twój charakter, mocne strony i wyjątkowy talent. To właśnie sprawia, że obok takiej fotografii biznesowej nie da się przejść obojętnie.


Sprawdź cennik sesji biznesowej


FOTOGRAFIA BIZNESOWA UŁATWI REKRUTACJĘ NOWYCH PRACOWNIKÓW


Pokazanie Twojego zespołu podczas pracy, wnętrza firmy, czy Ciebie jako lidera to znak dla przyszłych kandydatów. Dobra atmosfera, przyjaźni współpracownicy i nowoczesne wnętrza. To wszystko powoduje, że Twoja firma staje się atrakcyjnym miejscem pracy. Pokaż, że warto u Ciebie pracować.


Wiemy, na czym polega employer branding i dostrzegamy, jak wiele możesz zyskać dzięki zdjęciom biznesowych w firmie. Daj się odkryć nie tylko nowym klientom, ale również potencjalnym kandydatom.


TEN JEDEN SEKRET SPRAWI, ŻE ZAWSZE DOBRZE WYJDZIESZ NA ZDJĘCIACH


Jaki? Nie ma osób niefotogenicznych, są tylko słabi fotografowie. Umiejętność wychwycenia rysów twarzy i osobowości to lata pracy i nauki. Nie da się tego opanować, robiąc zdjęcia do lustra.


Wiele osób nie decyduje się na fotografię biznesową, bo uważa, że nie wypadnie na niej korzystnie. Odbyliśmy jednak setki sesji zdjęciowych i odwiedziliśmy dziesiątki firm i wiemy, że to nieprawda. 


Możesz wyjść fotogenicznie na zdjęciach, a jednocześnie pozostać sobą. Wszystko, czego potrzebujesz, to profesjonalny fotograf, któremu możesz zaufać. 

Dlaczego FUN&rUN STUDIO?

OD PONAD 10 LAT TWORZYMY I WSPÓŁPRACUJEMY Z BIZNESEM W ŁODZI I WARSZAWIE. TWORZYMY SESJE, W KTÓRYCH LUDZIE SĄ WARTOŚCIĄ, BUDUJĄ WARTOŚĆ I DZIELĄ SIĘ NIĄ Z INNYMI. CHCEMY ŻEBYŚCIE PO SESJI MIELI SZANSE ZAISTNIEĆ NA NOWO W PRZESTRZENI, KTÓRĄ WSPÓLNIE KREUJEMY. PROJEKTY, W KTÓRE SIĘ ANGAŻUJEMY DOTYCZĄ SESJI WIZERUNKOWYCH DLA ZARZĄDÓW SPÓŁEK, SESJI INDYWIDUALNYCH I GRUPOWYCH PRACOWNIKÓW, PROJEKTÓW STUDYJNYCH, REALIZACJI W SIEDZIBIE KLIENTA ORAZ W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ.

fotografia biznesowa

Przygotowanie sesji.


Wspieramy naszych klientów od samego początku realizacji projektu. Każda sesja poprzedzona jest konsultacją, podczas której omawiamy założenia projektu, miejsce i czas realizacji sesji oraz odpowiednie oświetlenie. Przed sesją ustalamy również zakres kadrów i docelowe przeznaczenie przygotowywanego materiału. Nasi klienci dostają wytyczne związane z tym jak najlepiej przygotować się do sesji, co założyć, jakie wybrać kolory ubrań. Przy kompleksowych realizacjach proponujemy współpracę z naszym zespołem fryzjerów, stylistów, wizażystów oraz specjalistów od doboru kolorów.

fotografia biznesowa

Jak pracujemy?


W każdym przypadku, niezależnie od skali, chodzi o to żebyśmy wspólnie z klientem, zbudowali właściwy komunikat. Skuteczne zdjęcie biznesowe musi działać na odbiorcę. Dla naszych klientów mamy do dyspozycji w pełni wyposażone studio fotograficzne w Łodzi i w Warszawie. W przypadku realizacji sesji w siedzibie klienta dysponujemy oświetleniem mobilnym.

fotografia biznesowa

Co dostarczamy?


Dotychczas zaufało nam wiele firm, powierzając obsługę fotograficzną sesji biznesowych. Każda sesja ma różne przeznaczenia. Dlatego ważne jest, żeby przed realizacją ustalić do czego klient będzie wykorzystywał materiał. Zdjęcia, które realizujemy klienci wykorzystują m. in. do budowania przekazu w social mediach i na stronach www. Przygotowujemy również materiały reklamowe i prasowe do użytku wewnątrz i na zewnątrz danej organizacji.

SESJA WIZERUNKOWA PRACOWNIKÓW I ZARZĄDU PGE

Projekt dotyczył wykonania sesji pracownikom Biura Obsługi Klienta Polskiej Grupy Energetycznej. Fotografie były wykorzystywane podczas promocji nowo otwieranych punktów sprzedaży oraz podczas kampanii wewnętrznych skierowanych do pracowników PGE.

fotografia biznesowa
fotografia biznesowa
fotografia biznesowa
fotografia biznesowa
fotografia biznesowa
fotografia biznesowa
fotografia biznesowa

SESJA BIZNESOWA PRACOWNIKÓW SII POLSKA

fotografia biznesowa
fotografia biznesowa
fotografia biznesowa
fotografia biznesowa
fotografia biznesowa

Przykłady wykorzystania zdjęć w kampaniach reklamowych i stronach www.

fotografia biznesowa
fotografia biznesowa
fotografia biznesowa
fotografia biznesowa
fotografia biznesowa

ZOBACZ INNE USŁUGI

Zapytaj o wolny termin na sesję!

Odpowiadamy w ciągu 2 godzin.

fotografia biznesowa