SESJA BIZNESOWA PRACOWNIKÓW SII POLSKA

Na czym polega sekret fotografii biznesowej?

OD PONAD 10 LAT TWORZYMY I WSPÓŁPRACUJEMY Z BIZNESEM W ŁODZI I WARSZAWIE. TWORZYMY SESJE W KTÓRYCH LUDZIE SĄ WARTOŚCIĄ, BUDUJĄ WARTOŚĆ I DZIELĄ SIĘ NIĄ Z INNYMI. CHCEMY ŻEBYŚCIE PO SESJI MIELI SZANSE ZAISTNIEĆ NA NOWO W PRZESTRZENI, KTÓRĄ WSPÓLNIE KREUJEMY. PROJEKTY W KTÓRE SIĘ ANGAŻUJEMY DOTYCZĄ SESJI WIZERUNKOWYCH DLA ZARZĄDÓW SPÓŁEK, SESJE INDYWIDUALNE I GRUPOWE PRACOWNIKÓW, PROJEKTU STUDYJNE ORAZ REALIZACJE U KLIENTA ORAZ W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ.

Fotografia biznesowa to nie sztywni ludzie w garniturach. To charyzma, odwaga, pewność siebie, pasja i zaangażowanie. Czy to chciałbyś zobaczyć w oczach osób z którymi budujesz biznes?

SESJA BIZNESOWA FARMACJA (APTEKA ALOES)

KANCELARIA ADWOKACKA WILK-LATKOWSKI

SESJA WIZERUNKOWA PRACOWNIKÓW I ZARZĄDU PGE

Projekt dotyczył wykonania sesji pracownikom Biura Obsługi Klienta Polskiej Grupy Energetycznej. Fotografie były wykorzystywane podczas promocji nowo otwieranych punktów sprzedaży oraz podczas kampanii wewnętrznych skierowanych do pracowników PGE.

INDYWIDUALNE SESJE BIZNESOWE

Przygotowanie sesji


Staramy się wspierać naszych klientów od samego początku realizacji projektu. Każda sesja poprzedzona jest konsultacją podczas której omawiamy założenia projektu, miejsce i czas realizacji sesji, odpowiednie oświetlenie. Przed sesją ustalamy również zakres kadrów i docelowe przeznaczenie przygotowywanego materiału. Nasi klienci dostają również wytyczne związane z tym jak najlepiej przygotować się do sesji, co założyć, jakie wybrać kolory ubrań. Przy kompleksowych realizacjach proponujemy współpracę z naszym zespołem fryzjerów, stylistów, makupu oraz doboru kolorów.

Jak pracujemy?


W każdym przypadku, niezależnie od skali, chodzi o to żebyśmy wspólnie z klientami, zbudowali właściwy komunikat. Skuteczne zdjęcie biznesowe musi działać na odbiorę. Dla naszych klientów mamy do dyspozycji w pełni wyposażone studio fotograficzne w Łodzi i w Warszawie. W przypadku realizacji sesji w siedzibie klienta dysponujemy oświetleniem mobilnym.

Co dostarczamy?


Dotychczas zaufało na wiele firm, powierzając obsługę fotograficzną sesji biznesowych. Każda sesja ma różne przeznaczenia. Dlatego dla ważne jest, żeby przed realizacją ustalić do czego klient będzie wykorzystywał materiał. Sesje które realizujemy, klienci wykorzystując do budowania przekazu na social mediach i www. Przygotowujemy materiały reklamowe, materiały prasowe do użytku wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Przykłady wykorzystania zdjęć w kampaniach reklamowych i stronach www.

Jeśli możemy pomóc, wyślij do nas krótkie zapytanie.

(odpowiadamy w przeciągu max 2H)

ZOBACZ INNE USŁUGI