Fotografia biznesowa to nie sztywni ludzie w garniturach. To charyzma, odwaga, pewność siebie, pasja i zaangażowanie.

Czy to chciałbyś zobaczyć w oczach osób, z którymi budujesz biznes?

Na czym polega sekret fotografii biznesowej?

OD PONAD 10 LAT TWORZYMY I WSPÓŁPRACUJEMY Z BIZNESEM W ŁODZI I WARSZAWIE. TWORZYMY SESJE, W KTÓRYCH LUDZIE SĄ WARTOŚCIĄ, BUDUJĄ WARTOŚĆ I DZIELĄ SIĘ NIĄ Z INNYMI. CHCEMY ŻEBYŚCIE PO SESJI MIELI SZANSE ZAISTNIEĆ NA NOWO W PRZESTRZENI, KTÓRĄ WSPÓLNIE KREUJEMY. PROJEKTY, W KTÓRE SIĘ ANGAŻUJEMY DOTYCZĄ SESJI WIZERUNKOWYCH DLA ZARZĄDÓW SPÓŁEK, SESJI INDYWIDUALNYCH I GRUPOWYCH PRACOWNIKÓW, PROJEKTÓW STUDYJNYCH, REALIZACJI W SIEDZIBIE KLIENTA ORAZ W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ.

Przykładowe realizacje.

Przygotowanie sesji.


Wspieramy naszych klientów od samego początku realizacji projektu. Każda sesja poprzedzona jest konsultacją, podczas której omawiamy założenia projektu, miejsce i czas realizacji sesji oraz odpowiednie oświetlenie. Przed sesją ustalamy również zakres kadrów i docelowe przeznaczenie przygotowywanego materiału. Nasi klienci dostają wytyczne związane z tym jak najlepiej przygotować się do sesji, co założyć, jakie wybrać kolory ubrań. Przy kompleksowych realizacjach proponujemy współpracę z naszym zespołem fryzjerów, stylistów, wizażystów oraz specjalistów od doboru kolorów.

Jak pracujemy?


W każdym przypadku, niezależnie od skali, chodzi o to żebyśmy wspólnie z klientem, zbudowali właściwy komunikat. Skuteczne zdjęcie biznesowe musi działać na odbiorcę. Dla naszych klientów mamy do dyspozycji w pełni wyposażone studio fotograficzne w Łodzi i w Warszawie. W przypadku realizacji sesji w siedzibie klienta dysponujemy oświetleniem mobilnym.

Co dostarczamy?


Dotychczas zaufało nam wiele firm, powierzając obsługę fotograficzną sesji biznesowych. Każda sesja ma różne przeznaczenia. Dlatego ważne jest, żeby przed realizacją ustalić do czego klient będzie wykorzystywał materiał. Zdjęcia, które realizujemy klienci wykorzystują m. in. do budowania przekazu w social mediach i na stronach www. Przygotowujemy również materiały reklamowe i prasowe do użytku wewnątrz i na zewnątrz danej organizacji.

PRACUJEMY DLA NAJLEPSZYCH!

SESJA WIZERUNKOWA PRACOWNIKÓW I ZARZĄDU PGE

Projekt dotyczył wykonania sesji pracownikom Biura Obsługi Klienta Polskiej Grupy Energetycznej. Fotografie były wykorzystywane podczas promocji nowo otwieranych punktów sprzedaży oraz podczas kampanii wewnętrznych skierowanych do pracowników PGE.

SESJA BIZNESOWA PRACOWNIKÓW SII POLSKA

Przykłady wykorzystania zdjęć w kampaniach reklamowych i stronach www.

ZOBACZ INNE USŁUGI

Zapytaj o wolny termin na sesję!

Odpowiadamy w ciągu 2 godzin.