Na czym polega sekret fotografii lotniczej?

OD PONAD 10 LAT TWORZYMY I WSPÓŁPRACUJEMY Z BIZNESEM W ŁODZI I WARSZAWIE. FOTOGRAFIA Z DRONA JEST DOSKONAŁYM UZUPEŁNIENIEM OFERTY. CZĘSTO ZDARZA SIĘ TAK, ŻE FIRMĘ, MAGAZYNY, WYDARZENIE CZY INWESTYCJĘ TRZEBA POKAZAĆ Z INNEJ PERSPEKTYWY. WÓWCZAS ZDJĘCIE LOTNICZE JEST TUTAJ IDEALNYM WYBOREM. ZAPRASZAMY NA STRONĘ, NA KTÓREJ OBEJRZYCIE NASZE REALIZACJE.

PRACUJEMY DLA DEVELOPERÓW, FIRM LOGISTYCZNYCH, EVENTÓW FIRMOWYCH, BRANŻY NIERUCHOMOŚCI, PRZY PRODUKCJI MATERIAŁÓW FIRMOWYCH, PROMOCJI REGIONÓW I ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH.


Fotografia z drona nie polega na zawieszeniu aparatu na niebie i wykonywaniu zdjęć poklatkowych. Ważna jest kompozycja, pomysł, światło i przede wszystkim doświadczenie fotograficzne.

Przygotowanie sesji.


Wspieramy naszych klientów od samego początku realizacji projektu. Każda sesja poprzedzona jest konsultacją, podczas której omawiamy założenia projektu, miejsce i czas realizacji sesji oraz odpowiednie oświetlenie. Przed sesją ustalamy również zakres kadrów i docelowe przeznaczenie przygotowywanego materiału.

Jak pracujemy?


W każdym przypadku, niezależnie od skali, chodzi o to żebyśmy wspólnie z klientami, zbudowali właściwy komunikat. Skuteczne zdjęcie biznesowe musi działać na odbiorcę.

Co dostarczamy?


Dotychczas zaufało na wiele firm, powierzając obsługę fotograficzną sesji biznesowych. Każda sesja ma różne przeznaczenia. Dlatego ważne jest, żeby przed realizacją ustalić do czego klient będzie wykorzystywał materiał. Sesje, które realizujemy klienci wykorzystują do budowania przekazu w social mediach i na www, przygotowujemy materiały reklamowe i materiały prasowe, do użytku wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Zapraszamy na naszego bloga po więcej interesujących tematów.

Zapytaj o wolny termin na sesję!


Odpowiadamy w ciągu 2 godzin.