KAROLINA BIELAWSKA - MISS WORLD

“NAJTRUDNIEJSZĄ RZECZĄ W FOTOGRAFII JEST PORTRET. MUSISZ WEJŚĆ Z APARATEM MIĘDZY SKÓRĘ, A KOSZULĘ FOTOGRAFOWANEJ OSOBY”

Uchwycenie na zdjęciu drugiego człowieka to sztuka i spore wyzwanie. Zajmuję się tym z wielką pasją od ponad 15 lat.

Miałem okazję współpracować z prawdziwymi gwiazdami: tymi z pierwszych stron gazet, ale również prowadzącymi swój biznes lub po prostu chcącymi zapisać ważny moment swojego życia. Miałem okazję fotografować ludzi biznesu oraz świata mody, w tym między innymi najpiękniejszą kobietę świata - naszą Miss World - Karolinę Bielawską.

Każda tego typu sesja wzbogaca mnie, dając przy tym mnóstwo emocji z poznawania drugiego człowieka. 15 lat to wystarczająco, żeby mieć profesjonalne podstawy do realizacji tego typu sesji. Od etyki, poprzez doświadczenie, zrozumienie złożoności procesu, na kwestiach technicznych kończąc.

Podczas każdej sesji skupiam się na tym, aby wydobyć autentyczne emocje i cechy drugiej osoby, jednocześnie jak najmniej ingerować w jej charakter i osobowość.

Dzięki przełamaniu barier i współpracy między fotografem a klientem może powstać wymarzony materiał.


MISS POLONIA 2022 krYSIA sokołowska i miss polonia 2020 NATALIA GRYGLEWSKA

Opinie klientów

“Artur to jedna z tych osób, o których można powiedzieć, że pracuje z powołania. Nie da się ukryć, że dla wielu sesja fotograficzna może być trochę stresująca jednak nie w tym przypadku ;) podejście fotografa, konkretne porady, jego uśmiech, pasja, wyobraźnia a na dodatek muzyka w tle - to wszystko sprawia, że atmosfera jest po prostu świetna i można poczuć się bardzo komfortowo. Jestem zachwycona efektem! Polecam z całego serca ;)”

“GENIALNY fotograf, super zdjęcia. Pełna profeska i bez nadęcia. Ja właściwie nie lubię zdjęć i słabo wychodzę. No, ale nie kiedy Artur jest za aparatem. Przed sesją myślałem, może jakieś jedno będzie akceptowalne. Wyszło 20 super fot. Dzięki Artur 💪”

“Fotograf Artur Rusek z zamiłowaniem podchodzi do swojej pasji - fotografii, szczególnie sesji biznesowych. Jego studio fotograficzne jest świetnie wyposażone, załoga pracuje od pierwszej chwili do końca na najwyższych obrotach, a zdjęcia biznesowe czy zdjęcia portretowe są wykonane jak nigdzie indziej. Jeden słowem: warto :)”

“Polecam sesje fotograficzne w studio Fun&Run! To profesjonalnie wyposażone studio, miejsce urządzone z duszą i artystycznym wyczuciem. Artur jest fantastycznym fotografem, wyjątkowym człowiekiem, który potrafi dostrzec w człowieku to, co istotne a często nieuchwytne... Artur potrafi wydobyć na zdjęciach prawdziwy charakter osoby stojącej przed obiektywem, uchwycić urok osobisty i to coś :) Sesja przebiega w profesjonalnej i jednocześnie luźnej atmosferze. Początkowy stres szybko mija a jego miejsce zastępuj”

“Serdecznie polecam każdemu! Bardzo miłe i profesjonalne podejście a efekty przepiękne. Moja sesja biznesowa przebiegła bardzo sprawnie a rezultat bardzo satysfakcjonujący. Skorzystam z pewnością ponownie.”

SESJA PORTRETOWA BASIC

- 4 zdjęcia z retuszem
- Czas trwania – ok. 0,5 h z przygotowaniem
- Zdjęcia na 2 jednolitych tłach
- Wykorzystanie 1 stylizacji


Cena sesji: 600 pln netto

SESJA PORTRETOWA PREMIUM

- 10 zdjęć z retuszem
- Przygotowanie i profesjonalny make-up
- Czas trwania – ok. 1,5 h z przygotowaniem
- Zdjęcia na 2 jednolitych tłach
- Wykorzystanie 2 stylizacji


Cena sesji: 900 PLN NETTO

SESJA WIZERUNKOWA

- 25 zdjęć z retuszem
- Przygotowanie i profesjonalny make-up
- Czas trwania – ok. 2 h z przygotowaniem
- Zdjęcia na 2 jednolitych tłach
- Wykorzystanie 3 stylizacji
- Konsultacja przed sesją


Cena sesji: 1600 pln netto

Wybierz profesjonalnego fotografa


Wszystkie tricki i wskazówki mogą okazać się bezskuteczne, jeśli nie współpracujesz z profesjonalnym fotografem. Dlatego tak ważne jest, aby sprawdzić portfolio i doświadczenie wybranej osoby. Tylko tak zdobędziesz pewność, że rozpoczynasz współpracę z najlepszym. Profesjonalny fotograf nie tylko potrafi obsłużyć się zaawansowanym sprzętem. Wie także, czego użyć, aby osiągnąć dany efekt. Potrafi również pracować z klientem, aby wydobyć z niego najlepsze cechy.Od ponad 10 lat pracujemy z wieloma klientami - od osób indywidualnych, poprzez przedsiębiorców, po duże korporacje. Wszyscy oni są dla nas paliwem rakietowym. Dostarczają nowe projekty, dzięki którym możemy jeszcze bardziej się rozwijać. Podczas współpracy z klientami skupiamy się na ludziach i ich wartościach. Na zdjęciach staramy się wydobyć to, w nich autentyczne. Przykłady tych realizacji widzisz na naszej stronie. Stoją za nimi lata doświadczeń i setki odbytych sesji fotograficznych. Nawet jeśli projekt wydaje się niemożliwy, dzięki współpracy osiągamy efekt, na jakim zależy obu stronom. Na koniec najważniejsze dla nas jest poznanie się z klientem. Dbamy też o dobrą atmosferę w studio. Dzięki temu przełamujemy barierę, stres znika, a zdjęcia wychodzą naturalne i swobodne.

Jak przygotować się do sesji portretowej?

Fotografia portretowa daje niezliczone możliwości. Pozwala pokazać Twoją prawdziwą osobowość i emocje. Aby tak się stało, niezbędna jest współpraca z fotografem.

Profesjonalny fotograf poświęci Ci czas, aby lepiej się poznać. Dowie się, czego potrzebujesz. Doradzi, jak się przygotować. Dzięki temu nie musisz martwić się końcowym efektem. Jesteś w dobrych rękach. Jak przygotować się do sesji portretowej? 

WSPÓŁPRACA Z FOTOGRAFEM

Marzysz o sesji portretowej, ale obawiasz się, jak na niej wyjdziesz? Uważasz się za osobę niefotogeniczną? Bez obaw. Nie ma czegoś takiego jak niefotogeniczność.

Fotografia portretowa to współpraca nie tylko z obiektywem, ale także z fotografem. Musimy się wzajemnie poznać, aby wiedzieć, czego potrzebujemy. Tylko tak możemy przełamać barierę i stworzyć materiał, o jakim marzymy.

Bycie sobą to podstawa podczas sesji portretowej. Niezależnie od tego, jaki jest jej cel, na zdjęciach chcemy przedstawić Ciebie. Twój charakter, mimika, uśmiech - wszystko ma znaczenie. Dlatego pracujemy razem z Tobą, aby pokazać te rzeczy na zdjęciach.

JAK POZOWAĆ DO ZDJĘĆ PORTRETOWYCH?

A co z rękami? Ich ułożenie podczas sesji może być kłopotliwe. Jeśli nieczęsto stoisz przed obiektywem, możesz poczuć się niezręcznie. Czy je schować, a może krzyżować?  Splecione ręce kojarzą się z postawą zamkniętą. Mogą jednak sprawdzić się podczas sesji biznesowej. Pozwolą pokazać Ci stanowczość i pewność siebie. Dlatego możesz je zobaczyć na naszych realizacjach. Co, jeśli niesplecione ręce? Jeśli nie wiesz, co z nimi zrobić, spróbuj wsunąć je do kieszeni. Sprawdzi się także oparcie ich o twarz lub ubranie. Ważne, aby poza była dla Ciebie naturalna. Tylko swoboda pozwala uzyskać profesjonalne zdjęcia portretowe.

UŚMIECH MA ZNACZENIE

Uśmiech do obiektywu? A kto by się zdecydował na coś tak szalonego? Ano właśnie. Uśmiechanie się w trakcie dnia nie sprawia nam trudności. Jednak podczas sesji zdjęciowej nie przychodzi nam tak łatwo. A to właśnie dzięki uśmiechowi wydobywamy z siebie osobowość i wiarygodność. Rozjaśnia on nasze oblicze i podkreśla urodę. Sprawia, że wyglądamy na przyjaznych i pewnych siebie. Dlatego nie rezygnuj z uśmiechu podczas sesji portretowej. Jeśli nie przychodzi Ci on łatwo, poćwicz przed lustrem. Poczuj się pewnie i swobodnie z uśmiechniętą twarzą. Przekonaj się, jak wiele zyskujesz dzięki tak banalnej rzeczy.

JAK SIĘ UBRAĆ?

Przed pierwszą sesją portretową możesz nie wiedzieć, w co się ubrać. To normalne. Warto omówić te kwestie z fotografem. Podczas ustalania szczegółów sesji wybiera się ilość stylizacji, które zostaną wykorzystane na zdjęciach. Jeśli zależy Ci na naturalnym i swobodnym efekcie, zdecyduj się na ubrania, w których czujesz się dobrze. Obcisłe stroje mogą krępować Twoje ruchy, co zostanie uchwycone przez nieomylny aparat fotografa. Jest jednak kilka zasad, które polecamy każdemu. Dzięki nim sesja portretowa musi się udać. Jeśli jest to sesja biznesowa, im prościej, tym lepiej. Warto sięgnąć po sprawdzoną koszulę lub spódniczkę. Wybierając strój casualowy, pamiętaj, że żywe kolory nie są zakazane. Z drugiej strony wybieraj te barwy, w których czujesz się dobrze. Jeśli nie wiesz, co wybrać, zabierz ze sobą kilka stylizacji. Będziemy mogli wspólnie sprawdzić, które wypadają najlepiej przed obiektywem.

MAKIJAŻ NA ZDJĘCIACH PORTRETOWYCH

Przed sesją portretową wiele kobiet decyduje się na profesjonalny makijaż. Podkreślone rysy policzkowe, usta i oczy dodają pewności siebie. Pamiętaj jednak, aby efekt nie odbiegał od tego, jak na co dzień się prezentujesz. Twój makijaż to część Twojej osobowości. Bądź zatem sobą. Makijaż na sesję portretową nie powinien Cię zniekształcać. Powinien za to podkreślać Twoją naturalną urodę i charakter. Podczas sesji zdjęciowej najlepiej sprawdzą się matowe wykończenia. Dzięki temu późniejszy retusz zdjęć jest łatwiejszy dla fotografa. Na szczęście nie musisz samej szukać makijażystki. Decydując się na fotografię portretową w FUN&RUN STUDIO, możesz skorzystać z usług naszej wizażystki, a także z konsultacji w doborze stylizacji.


WIĘCEJ NA TEMAT SESJI ZNAJDZIESZ NA BLOGU