fotografia korporacyjna

Fotografia korporacyjna to nie sztywni ludzie w garniturach. To charyzma, odwaga, pewność siebie, pasja i zaangażowanie

ZBUDUJ WIZERUNEK FIRMY DZIĘKI PROFESJONALNEJ FOTOGRAFII BIZNESOWEJ 

ZAMÓW ZDJĘCIA BIZNESOWE W WARSZAWIE JUŻ DZISIAJ! 

PRACUJEMY DLA NAJLEPSZYCH

Na czym polega sekret fotografii korporacyjnej?


Nawet na największą korporację składają się osobowości pracowników. To, co tworzy firmę, to właśnie ludzie, z którymi pracujecie. Dlatego tak ważne jest, aby przedstawić ich od jak najlepszej strony. Pomoże Wam w tym fotografia biznesowa.


W Warszawie i w innych miastach w Polsce chce zaistnieć wiele firm. Jak się odróżnić na ich tle? Wizerunek to podstawa. To dzięki niemu możecie zaprezentować zespół ekspertów, którzy wykonują swoją pracę pełni pasji i zaangażowania. 


Podczas sesji zdjęciowej pokażemy nie tylko to, kim jesteście, ale także to, czego oczekują klienci. Otrzymane zdjęcia możecie wykorzystywać w działaniach marketingowych i PR-owych

Pomożemy zbudować wizerunek firmy w Warszawie


Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Zanim zrobimy pierwsze zdjęcie, chcemy dowiedzieć się więcej o firmie i ludziach, którzy w niej pracują. Dzięki temu jesteśmy w stanie wydobyć na zdjęciach indywidualne cechy i talenty pracowników.


Wierzymy, że nie ma ludzi niefotogenicznych, są tylko słabi fotografowie. Dlatego zdjęcia biznesowe wykonujemy z pełnym zaangażowaniem. Umiejętność podkreślania charakteru i rysów twarzy to wynik naszego doświadczenia. 


Odbyliśmy setki sesji zdjęciowych i odwiedziliśmy dziesiątki firm i wiemy, jak profesjonalnie zaprezentować zespół w firmie.


Pokażcie swój zespół


Już dawno dowiedziono, że użytkownicy wybierają częściej te treści, na których są ludzie. Dlaczego? Ponieważ chcemy kupować od ludzi. To oni budzą zaufanie i budują świadomość marki. Dotyczy to zarówno branży B2B, jak i B2C. 


Firma, która wykorzystuje własne fotografie, a nie korzysta z zasobów stockowych, wyróżnia się na rynku.


Nasze zdjęcia biznesowe skupiają się na człowieku. Dowodzimy tego, że fotografia korporacyjna nie musi być nudna. Chcemy pokazać ludzi pełnych pasji i zadowolonych z tego, że mogą pracować w takiej firmie jak Wasza. 


Employer branding


Zdjęcia pracowników to reklama firmy dla przyszłych kandydatów. Pokazujemy nie tylko zgrany zespół, ale także nowoczesne wnętrza i dobrą atmosferę. Dzięki temu firma staje się atrakcyjniejsza dla potencjalnych pracowników.


Widzimy potencjał w employer branding i to, jak rozwija się on we wszystkich branżach. Nie pozwólcie, aby Wasza konkurencja zabrała Wam najlepszych pracowników. Zadbajcie o swój wizerunek zarówno dla klientów, jak i kandydatów.

SESJA BIZNESOWA TO INWESTYCJA NA LATA


Decydując się na zdjęcia biznesowe w Warszawie, otrzymujecie zestaw fotografii, który możecie wykorzystać w wielu kanałach. Firmowa strona internetowa, social media, stopka mailowa - pokażcie swój zespół od jak najlepszej strony. Niech ludzie staną się Waszą wizytówką. 


Ile kosztuje fotografia biznesowa w Warszawie? Sprawdź: Sesja biznesowa - cennik


Żadnej firmy nie stać na to, aby nie dbać o swój wizerunek


Inwestujemy w nowe technologie, parki technologiczne, zespoły. Zapominamy jednak o wizerunku. W tym czasie konkurencja działa na obu tych obszarach. Zdobywa więcej klientów i zgarnia większy kawałek tortu.


Klienci chcą wiedzieć, od kogo kupują. Chcą sprawdzić, kto stoi za ich ulubioną marką. To buduje ich zaufanie i zwiększa przywiązanie do firmy. Jest to możliwe tylko z profesjonalną fotografią biznesową.  


To właśnie to sprawia, że firma wyróżnia się na rynku i wzmacnia swoją pozycję. Czasem wystarczy jedno autentyczne zdjęcie, aby przekonać do siebie klientów.


Przykładowe realizacje

Dlaczego możecie na nas polegać?

OD PONAD 10 LAT TWORZYMY I WSPÓŁPRACUJEMY Z KORPORACJAMI PRZEDE WSZYSTKIM W WARSZAWIE, ALE NIE TYLKO. DZIAŁAMY TAKŻE NA TERENIE INNYCH MIAST. TWORZYMY ZDJĘCIA, NA KTÓRYCH LUDZIE SĄ WARTOŚCIĄ. CHCEMY, ŻEBYŚCIE PO SESJI MIELI SZANSĘ ZAISTNIEĆ NA NOWO W PRZESTRZENI, KTÓRĄ WSPÓLNIE KREUJEMY. PROJEKTY, W KTÓRE SIĘ ANGAŻUJEMY, DOTYCZĄ SESJI WIZERUNKOWYCH DLA ZARZĄDÓW SPÓŁEK, SESJI INDYWIDUALNYCH I GRUPOWYCH PRACOWNIKÓW.

ZAPYTAJ SIĘ NAS O FOTOGRAFIĘ BIZNESOWĄ W WARSZAWIE

PRACUJEMY DLA NAJLEPSZYCH!

FOTOGRAFIA KORPORACYJNA

ZAPLANUJ Z NAMI SESJĘ DLA TWOJEJ FIRMY

Odpowiadamy w ciągu 2 godzin.

FOTOGRAFIA KORPORACYJNA

FOTOGRAFIA BIZNESOWA


Jakie usługi realizujemy? : Fotografia biznesowa Warszawa. Fotografia korporacyjna Warszawa. Portret biznesowy Warszawa. Fotografia studyjna Warszawa. Portret studyjny Warszawa. Fotografia dla biznesu Warszawa. Biznesowa sesja zdjęciowa Warszawa. Zdjęcia biznesowe Warszawa. Fotografia wizerunkowa Warszawa. Fotograf biznesowy Warszawa. Sesje biznesowe Warszawa. Zdjęcia wizerunkowe Warszawa.