ZAPRASZAMY


Miliony zdjęć i Twoje jedno wyjątkowe.

Robienie zdjęć stało się nieodłącznym elementem naszego życia. Codziennie do sieci trafiają miliony zdjeć. Zdjęć z podróży, z wakacji, zdjęć rodziny, zdjęć z uroczystości, zdjęć naszego biznesu. Mówi się, że sfotografowano już wszystko. Ale mimo to nadal zachwycają nas nowe powstające materiały. Jak to jest, że mimo tak dużej ich ilości tylko nieliczne zostają z nami na długo. Widzimy je gdy zamkniemy oczy, oddziałują na nas, dostarczają emocji, inspirują do działania.

To WARSZTATY FOTOGRAFICZNE podczas, których dowiesz się jak zbudować swoją wrażliwość fotograficzną. Dowiesz się co zrobić i jak, żeby Twoje zdjęcia zaczęły przemawiać, zaczęły inspirować, budowały emocje. Program jest zbudowany w ten sposób, żebyś zrozumiał najważniejsze elementy fotograficznego warsztatu:

  • W jaki sposób świadomie wykorzystywać dostępną technikę i technologię, żeby budować przez nią właściwy przekaz czyli aparaty, obiektywy, oświetlenie, programy w postprodukcji i wiele innych.
  • W jaki sposób komponować zdjęcie, jak pracować z kolorem, ze światłem, z cieniem, z fakturą, z perspektywą, z geometrią - jak odnaleźć swój własny styl
  • Jak budować treść, temat i właściwy przekaz w fotografii, po to żeby Twoje zdjęcia zaczęły opowiadać historię
  • Jak i skąd czerpać inspiracje do pracy, inspiracje do działania, jak budować świadomość fotograficzną i skąd wiedzieć, które zdjęcia są bardziej wartościowe od innych
  • Jak edytować materiał, które zdjęcia pokazywać, a których nie. Jak wybierać te najlepsze
  • Jak pracować nad swoim autorskim projektem i swoim niepowtarzalnym stylem

Odkryj moc fotografii - zrozum świat poprzez obiektyw!

Pomysł takiej formy warsztatów zrodził się podczas kilku lat doświadczeń, w których realizowałem pojedyncze sesje warsztatowe ucząc fotografii. Cykl spotkań ma zapewnić kompleksowe podejście do tematu fotografii. Podczas spotkań odkrywamy fotografię i poznajemy etapy jest powstawania. Po każdym spotkaniu uczestnicy dostają zadania fotograficzne do wykonania na następne zajęcia. W ten sposób powstają projekty fotograficzne. Dodatkowym elementem jest również networking, poznawanie innych uczestników, ich stylu pracy oraz wymiana doświadczeń. Spotykamy się raz w miesiącu w wybranym dniu, a dodatkowo wspieramy i komunikujemy przez zamkniętą grupę na FB.


Zapisy na WARSZTATY


UDZIAŁ W WARSZTATACH

  • weź udział w WARSZTATACH JUŻ DZIŚ\
  • TERMIN: 13.06.2024 godz. 14.00 (ponad 6 godzin spotkania)
  • aby się zapisać, zadzwoń TERAZ (513 107 349) lub wyślij formularz
  • cena 600 zł + VAT -> PROMOCJA DO KOŃCA MAJA 300 zł netto

“Fotografia jest sztuką obserwacji. Polega na szukaniu czegoś interesującego w zwykłym miejscu. … Odkryłem, że ma niewiele wspólnego z tym co widzisz i bardzo wiele z tym jak to widzisz”