“W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie o głębię ostrości.”

Przygotowanie sesji.


Wspieramy naszych klientów od samego początku realizacji projektu. Każda sesja poprzedzona jest konsultacją, podczas której omawiamy założenia projektu, miejsce i czas realizacji sesji oraz odpowiednie oświetlenie. Przed sesją ustalamy również zakres kadrów i docelowe przeznaczenie przygotowywanego materiału. Nasi klienci dostają wytyczne związane z tym jak najlepiej przygotować się do sesji, co założyć, jakie wybrać kolory ubrań. Przy kompleksowych realizacjach proponujemy współpracę z naszym zespołem fryzjerów, stylistów, wizażystów oraz specjalistów od doboru kolorów.

Jak pracujemy?


W każdym przypadku, niezależnie od skali, chodzi o to żebyśmy wspólnie z klientem, zbudowali właściwy komunikat. Skuteczne zdjęcie biznesowe musi działać na odbiorcę. Dla naszych klientów mamy do dyspozycji w pełni wyposażone studio fotograficzne w Łodzi i w Warszawie. W przypadku realizacji sesji w siedzibie klienta dysponujemy oświetleniem mobilnym.

Co dostarczamy?


Dotychczas zaufało nam wiele firm, powierzając obsługę fotograficzną sesji biznesowych. Każda sesja ma różne przeznaczenia. Dlatego ważne jest, żeby przed realizacją ustalić do czego klient będzie wykorzystywał materiał. Zdjęcia, które realizujemy klienci wykorzystują m. in. do budowania przekazu w social mediach i na stronach www. Przygotowujemy również materiały reklamowe i prasowe do użytku wewnątrz i na zewnątrz danej organizacji.

Przydatne linki

Zapytaj o wolny termin na sesję!

Odpowiadamy w ciągu 2 godzin.