Zapytaj o wolny termin na sesję!

Odpowiadamy w ciągu godziny.

Przykłady wykorzystania zdjęć na kanałach Social Media.


Poniżej możecie znaleźć kilka przykładów wykorzystania zdjęć do budowania przekazu w Social Mediach. W zależności od rodzaju wybranego kanału ten przekaz może być różny. Zdjęcia mogą być dodatkowo wyposażone w grafikę i treść.

“"W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie o głębię ostrości."”

Przygotowanie sesji


Staramy się wspierać naszych klientów od samego początku realizacji projektu. Każda sesja poprzedzona jest konsultacją podczas której omawiamy założenia projektu, miejsce i czas realizacji sesji, odpowiednie oświetlenie. Przed sesją ustalamy również zakres kadrów i docelowe przeznaczenie przygotowywanego materiału. Nasi klienci dostają również wytyczne związane z tym jak najlepiej przygotować się do sesji, co założyć, jakie wybrać kolory ubrań. Przy kompleksowych realizacjach proponujemy współpracę z naszym zespołem fryzjerów, stylistów, makupu oraz doboru kolorów.

Jak pracujemy?


W każdym przypadku, niezależnie od skali, chodzi o to żebyśmy wspólnie z klientami, zbudowali właściwy komunikat. Skuteczne zdjęcie biznesowe musi działać na odbiorę. Dla naszych klientów mamy do dyspozycji w pełni wyposażone studio fotograficzne w Łodzi i w Warszawie. W przypadku realizacji sesji w siedzibie klienta dysponujemy oświetleniem mobilnym.

Co dostarczamy?


Dotychczas zaufało na wiele firm, powierzając obsługę fotograficzną sesji biznesowych. Każda sesja ma różne przeznaczenia. Dlatego dla ważne jest, żeby przed realizacją ustalić do czego klient będzie wykorzystywał materiał. Sesje które realizujemy, klienci wykorzystując do budowania przekazu na social mediach i www. Przygotowujemy materiały reklamowe, materiały prasowe do użytku wewnątrz i na zewnątrz organizacji.