Opinie klientów


Artur to Artysta, który wyraża się za pomocą obrazów. Jego zdjęcia mówią, inspirują, pokazują to czego na co dzień nie widać. Nie ma u niego przestrzeni na sztampę, tylko na wrażliwość, nietuzinkowość i prawdę.

AGNIESZKA FOMAIDIS

Prezydent Hanna Zdanowska - U.M. Łodzi

Spotkanie podczas premiery albumu "Włókiennicza" autorstwa Agnieszki Urazińskiej i Artura Ruska.

Bardzo dziękujemy za przepiękne, magiczne zdjęcia i cudowną atmosferę. :) Dzięki Tobie ten dzień był jeszcze piękniejszy i mniej stresujący. ;) Mamy wspaniałą pamiątkę i uchwycony każdy ważny moment! Dziękujemy!

ANNA JELEŃSKA

EMPIK Łódź

Autorskie spotkanie w EMPIK MANUFAKTURA podczas promocji albumu Włókiennicza.

Great photos! Great experience! Very talented and creative photographer! Thank you!!!

MARIA BARNISH

PYTANIE NA ŚNIADANIE - TVP1

Spotkanie w TVP1 i rozmowa na temat obecnych trendów w fotografii reportażowej (z Daniel Petryczkiewicz)


Z całego serca możemy polecić usługi Fun&Run Studio. Pełny profesjonalizm, przyjemna atmosfera i kapitalne efekty, czyli klimatyczne i niepowtarzalne ujęcia na zdjęciach. Pasja i zaangażowanie widoczne w pracy w każdej sekundzie. Miło było współpracować. To jest TO! 

EDYTA ODELEYE

WYSTAWA FINALISTÓW GRAND PRESS PHOTO - ZŁOTE TARASY

Moje prace były prezentowane na wielu wystawach fotograficznych, w tym między innymi podczas tournée finalistów Grand Press Photo w Warszawie, Łodzi, Szczecinie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku.

Polecam z całego serca! :) Profesjonalizm, doświadczenie, niezawodność... Wszystko to w przesympatycznej atmosferze. Zdjęcia piękne, rodzina szczęśliwa. :) Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług Artura. :) Dziękujemy!

KATARZYNA RADZIEJEWSKA


Nasz ulubiony fotograf. 👌 Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Zdjęcia piękne. W pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy. 😍

KASIA RAKOCZY OCHROMIVIC


Najlepszy fotograf ever!! Jeśli ktoś chce niepowtarzalne zdjęcia z ważnych momentów w swoim życiu to tylko Artur.

DOMINIKA KĘBŁOWSKA

Nie lubię sesji i pozowania do zdjęć. Natomiast tutaj czułem się dobrze i naturalnie. Fotograf pozwolił nam być sobą. Zdjęcia genialne i wyjątkowe i bardzo nieoczywiste. Atmosfera kapitalna. Dzięki!

JONATHAN IHENACHO

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!