nasi klienci


Jak powiedział kiedyś David Bovie "W dniu w którym stwierdzisz, że nie możesz być już lepszym, zaczynasz grać tę samą piosenkę." dlatego to nasi klienci są naszym paliwem rakietowym. To oni dostarczają nam nowe projekty, nowe wyzwania. Często na pierwszy rzut oka, nie do zrealizowania. Ale dzięki takiej współpracy, osiągamy coraz więcej. Taka symbioza nam bardzo pasuje. A satysfakcja ze zrealizowanego projektu cieszy najbardziej. W tym miejscu dzielimy się tym co o nas mówią nie tylko klienci, ale również prasa, media i nasze otoczenie.

Opinie klientów


Artur to Artysta, który wyraża się za pomocą obrazów. Jego zdjęcia mówią, inspirują, pokazują to czego na co dzień nie widać. Nie ma u niego przestrzeni na sztampę, tylko na wrażliwość, nietuzinkowość i prawdę.

AGNIESZKA FOMAIDIS

Prezydent Hanna Zdanowska - U.M. Łodzi

Spotkanie podczas premiery albumu "Włókiennicza" autorstwa Agnieszki Urazińskiej i Artura Ruska.

Bardzo dziękujemy za przepiękne, magiczne zdjęcia i cudowną atmosferę. :) Dzięki Tobie ten dzień był jeszcze piękniejszy i mniej stresujący. ;) Mamy wspaniałą pamiątkę i uchwycony każdy ważny moment! Dziękujemy!

ANNA JELEŃSKA

EMPIK Łódź

Autorskie spotkanie w EMPIK MANUFAKTURA podczas promocji albumu Włókiennicza.

Great photos! Great experience! Very talented and creative photographer! Thank you!!!

MARIA BARNISH

PYTANIE NA ŚNIADANIE - TVP1

Spotkanie w TVP1 i rozmowa na temat obecnych trendów w fotografii reportażowej (z Daniel Petryczkiewicz)


Z całego serca możemy polecić usługi Fun&Run Studio. Pełny profesjonalizm, przyjemna atmosfera i kapitalne efekty, czyli klimatyczne i niepowtarzalne ujęcia na zdjęciach. Pasja i zaangażowanie widoczne w pracy w każdej sekundzie. Miło było współpracować. To jest TO! 

EDYTA ODELEYE

WYSTAWA FINALISTÓW GRAND PRESS PHOTO - ZŁOTE TARASY

Moje prace były prezentowane na wielu wystawach fotograficznych, w tym między innymi podczas tournée finalistów Grand Press Photo w Warszawie, Łodzi, Szczecinie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku.

Polecam z całego serca! :) Profesjonalizm, doświadczenie, niezawodność... Wszystko to w przesympatycznej atmosferze. Zdjęcia piękne, rodzina szczęśliwa. :) Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług Artura. :) Dziękujemy!

KATARZYNA RADZIEJEWSKA


Nasz ulubiony fotograf. 👌 Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Zdjęcia piękne. W pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy. 😍

KASIA RAKOCZY OCHROMIVIC


Najlepszy fotograf ever!! Jeśli ktoś chce niepowtarzalne zdjęcia z ważnych momentów w swoim życiu to tylko Artur.

DOMINIKA KĘBŁOWSKA

Nie lubię sesji i pozowania do zdjęć. Natomiast tutaj czułem się dobrze i naturalnie. Fotograf pozwolił nam być sobą. Zdjęcia genialne i wyjątkowe i bardzo nieoczywiste. Atmosfera kapitalna. Dzięki!

JONATHAN IHENACHO

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!