Firma DB Schenker to niemieckie przedsiębiorstwo logistyczne o globalnym zasięgu. Przy świadczeniu usług logistycznych wykorzystuje transport lądowy, lotniczy i morski. Jest korporacją transnarodową działającą w branży TSL. Zatrudnia około 76,1 tys. pracowników w około 2000 oddziałach na świecie. W tym roku firma obchodzi 150 rocznicę działalności! Niesamowite osiągnięcie.


W Polsce działa spółka-córka koncernu – Schenker Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. I dokładnie to miejsce przez dwa dni służyło nam za plan zdjęciowy.

Pierwszy dzień pracy podzieliliśmy na dwa moduły:

  • portrety pracowników w zaaranżowanej przestrzeni, w siedzibie klienta
  • zdjęcia kontekstowe poruszające m. in. temat pracy zdalnej czy współpracy w zespole specjalistów

Każdy z uczestników sesji został odpowiednio do niej przygotowany zarówno w kwestiach wizualnych jak i merytorycznych. Nasza wizażystka zadbała o profesjonalne makijaże, fryzury oraz doradziła w temacie ubioru, a fotograf podzielił się wiedzą dotyczącą pracy przed obiektywem. Cała realizacja przebiegła sprawnie i w spokojnej, przyjaznej atmosferze.

A jeśli chcecie wiedzieć co działo się dnia drugiego... już teraz zachęcamy Was do zapoznania się z kolejnym wpisem na naszym blogu. :)

AUTOR: ARTUR RUSEK