Spedimex Sp. z o.o. to polski operator logistyczny, dostawca rozwiązań w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Już od ponad 28 lat pomaga optymalizować koszty logistyki małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Dostarcza kompletne rozwiązania w zakresie magazynowania i dystrybucji towarów. Czym może się pochwalić?

W ubiegłym roku spółka znalazła się w gronie przedsiębiorstw, które w ciągu ostatnich 3 lat najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. W prestiżowym rankingu „Diamenty Forbesa 2021” firma zajęła 5. pozycję w woj. łódzkim, w kategorii firm o przychodach powyżej 250 mln zł. Również w roku 2021, w pierwszej edycji programu Poland’s Best Employer, w kategorii „Transport i Logistyka” Spedimex zajął 9 miejsce w gronie 31 najlepszych pracodawców sektora! To nie wszystko. Firma otrzymała wyróżnienie w rankingu miesięcznika Forbes „Forum Firm Rodzinnych 2021”.

Z pewnością nie zaskoczy Was fakt, że z ogromną przyjemnością podjęliśmy się wyzwania wykonania sesji wizerunkowej dla tej spółki. Wszystkie fotografie zostały zrobione w specjalnie na tę okazję zaaranżowanym studio w siedzibie klienta, w Strykowie. W zasadach swojej etyki biznesu firma Spedimex podkreśla jak ważny jest dla nich profesjonalizm, uczciwość i wiarygodność. Dlatego to właśnie te cechy chcieliśmy uwydatnić na fotografiach poprzez naturalność i prostotę formy.


Nasz dzień pracy podzieliliśmy na trzy moduły: 

  • portrety zarządu i pracowników na tle logo firmy, w siedzibie klienta
  • klasyczne portrety biznesowe na białym i czarnym tle w dwóch stylizacjach: formalnej i bardziej swobodnej
  • zdjęcia z atrybutami pasji, której dany pracownik oddaje się poza godzinami pracy

Jak zawsze klienci współpracując z nami mogli liczyć na odpowiednie przygotowanie do sesji zarówno w kwestiach wizualnych jak i merytorycznych. Nasza wizażystka zadbała o profesjonalne makijaże, fryzury oraz doradziła w temacie ubioru, a fotograf podzielił się wiedzą dotyczącą pracy przed obiektywem. Cała realizacja przebiegła w przyjaznej atmosferze, a firma Spedimex podzieliła się z nami tą niesamowitą energią i chęcią ciągłego rozwoju. Życzymy dalszych sukcesów!

AUTOR: MARTA LITYŃSKA