Sesja studyjna


Często przed rozpoczęciem współpracy pytacie nas o to w jaki sposób przygotować się do zdjęć. Często pierwsze pytanie brzmi od czego zacząć. Ale są też takie: co zabrać ze sobą, jak wygląda sesja i jaki jest finalny efekt. Postaramy się Wam opowiedzieć to w największym skrócie i najlepiej jak potrafimy. Zaczynamy od sesji indywidualnej. Magda jest dietetykiem i przyszła do nas z potrzebą wykonania kilku zdjęć portretowych do portfolio, materiałów na stronę oraz do promocji swojej marki.

Czas potrzebny na wykonanie takiej sesji to około 1-2 godzin pracy w studio. Zdjęcia poprzedzone są zrobieniem make-upu oraz jeśli jest potrzebne również fryzury. Przed sesją ustalamy również wstępna ilośc zdjęć jaka będzie potrzebna, plan zdjęciowy, układ kadrów (pion czy poziom), do czego będzie wykorzystywany materiał. Dobrze jest jak zabierzcie ze sobą kilka różnych rodzajów ubrań. Podczas tej sesji zrealizowaliśmy zdjęcia portretowe, zdjęcia całej sylwetki do wykorzystania na www, oraz detale.

Magda jest dietetykiem, wydała kilkanaście książek więc naturalnym atrybutem, który wykorzystywaliśmy były również książki.


fot. Artur Rusek (fun&run studio)

make-up: Marta Lityńska

Dietetyk: Magdalena Makarowska (https://www.facebook.com/magdalena.makarowska.18)

AUTOR: ARTUR RUSEK