Sesja Rodzinna


Umówiliśmy się kiedyś z Mają i Hubertem, że sfotografuję ich ślub. Trochę życie pokrzyżowało nam plany. Teraz spotykamy się już w nieco innej odsłonie. Bardziej kameralnie, mniej szampańsko, mniej oficjalnie, ale bardziej rodzinnie. Z Hubertem miałem okazję wcześniej współpracować, znamy się od dawna. Robiłem jedną z sesji biznesowych z jego udziałem. Dzisiaj zapraszają mnie do swojego mieszkania, z którym będą się za chwilę żegnać. Sentyment, pamiątka, zapis chwili. Dziele się z Wami kilkoma kadrami, które zrobiłem podczas tej sesji rodzinnej.

Przygotowanie


Często pytacie mnie, jak się przygotować do takiej sesji. Co jest ważne? Najlepiej zadbać o dobre samopoczucie na początek. Czyli dobrze się wyspać, być zrelaksowanym, dobrze jest jak jest to dzień wolny od pracy, często takie sesję realizuję z Wami w sobotę lub niedzielę. Najczęstszym jednak pytanie jest jak się ustawić, jak pozować do takich zdjęć, jak zrobić żeby było naturalnie. Żeby było naturalnie trzeba zadbać, żeby było naturalnie :). Już sam fakt, że realizujemy sesję w domu pomaga w tym żebyście poczuli się jak u siebie w domu. Często jest też tak,. że Wy po protu zajmujecie się sobą, a ja zajmuję się swoją pracą, czyli fotografuje. Na pewno macie swoje ulubione zajęcia, gry, wygłupy, rytuały. Róbcie to. A ja to sfotografuje.

Zazwyczaj mam ze sobą jakieś tła, żeby dodatkowo zrobić kilka zdjęć studyjnych z wykorzystaniem lamp.

Sesja Rodzinna

Sesja rodzinna powstaje w domu, czasem w plenerze, a czasami w studio. Mamy do wykorzystania kilka możliwości. Zazwyczaj dostajecie ode mnie kilkadziesiąt przygotowanych fotografii. Sama zaś sesja trwa od godziny do dwóch. Dobry pomysłem jest zrobienie albumu lub wywołanie zdjęć, Zapytaj o szczegóły tutaj.