Sesja Karoliny Bielawskiej - Miss World

Realizacja Łódź

Współpraca Agencja IGO ART

Fotografia: Artur Rusek

Zapach kobiety.

Czy można tańczyć z zamkniętymi oczami? Czy można również fotografować?

Niewidomy podpułkownik Frank Slade. Donna. Tango. Pamiętacie tą scenę? Tak, tak. Brawo. Zapach kobiety.

Jeśli miałbym porównać tą sesję do czegoś podobnego, to ten kadr mam przed oczami, gdy o niej myślę.

Opuszczony budynek, Squat. Wokół dużo grafitti. Zaczynamy fotografować. Jeden aparat. Jedna lampa beauty dish. I Ona. Miss Polonia - Karolina Bielawska.

Widzieć więcej.

Każda sesja jaką planuję posiada zestaw ujęć jakie będę realizował. Plan pomieszczenia, miejsce i specyfikę kadrów wraz z ustawieniem światła. To podstawa, żeby później zapomnieć. Unosić się na chwili emocji, kreatywności, wolności, bycia tu i teraz, szukania tego czego nie możesz zobaczyć wcześniej, czegoś czego nie da się zaplanować i przewidzieć. Jeśli poskładasz to wszystko razem jest szansa, że w pewnym momencie zobaczysz więcej, niż widać na początku. O samym planowaniu sesji przeczytasz tutaj

Tango.

Tango to taniec bliskości. Ludzie są blisko. Intymna relacja często dwóch zupełnie obcych osób. Jednak to, co ich zbliża to pasja i chęć wyrażenie emocji. Podobnie jest z fotografią. Jedyna rzecz, którą masz zrobić to usłyszeć muzykę. Wyczuć rytm. Dopasować tempo. Zsynchronizować kroki. I tańczyć.

Miss World

"Wymień dwa powody, dla których warto, żebyś żył" - mówi bohater grany przez Ala Pacino, niewidomy weteran wojenny, do swojego młodego opiekuna (Zapach kobiety). Od samego początku pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Taka jest właśnie Miss. Perfekcyjna w każdym detalu. Realizacja sesji odbyła się wiosną 2020 roku, trwała ponad 2 godziny. Efekty możecie zobaczyć poniżej.


Dobrze nakręcony film.

Jak każda sesja, ta nie odbyłaby się dzięki wspaniałym osobom, które pomogły w jej realizacji:

Kasia Radziejewska (pomysł na plener, kobieta o energii do działania w każdej wolnej chwili, wulkan pomysłów - dziękuję)

Oliwia Jesionowska - bez Ciebie nie byłoby tych kadrów (Igo-Art - to tu powstaje piękno)

Karolina Bielawska - dzięki za zaufanie i wspólny dobry czas.

Zapach Kobiety - zobaczcie tą sceną

fun&run studio

Więcej moich materiałów znajdziecie na podstronie związanej z portretem, sesjami studyjnymi czy sesjami w plenerze. Serdecznie zapraszam do współpracy.