W dzisiejszym wpisie opowiemy Wam co działo się w drugim dniu sesji wizerunkowej dla zarządu i pracowników firmy Schenker Technology Center. Tak jak poprzednio pojechaliśmy do ich warszawskiej siedziby. To nowoczesne, inspirujące i dopracowane w każdym detalu miejsce ponownie stało się naszym planem zdjęciowym.

Drugi dzień pracy podzieliliśmy na trzy moduły:

  • portrety pracowników w zaaranżowanej przestrzeni, w siedzibie klienta
  • klasyczne portrety biznesowe na szarym i czarnym tle
  • zdjęcia z atrybutami pasji, której dany pracownik oddaje się poza godzinami pracy

Fotografie z punktu trzeciego wykonywaliśmy zarówno na jednolitych tłach - szarym lub czarnym oraz w przestrzeniach siedziby Schenker Technology Center.

Dzięki temu firma otrzymała bardziej zróżnicowane fotografie. Zyskała także większe możliwości zastosowania zdjęć w przyszłości.

Nie samą pracą człowiek żyje, a zarząd oraz pracownicy Schenker Technology Center są na to świetnym przykładem. Prawie każda osoba pracująca tam ma pasję, którą z przyjemnością rozwija. Zdecydowanie w tej firmie króluje sport. Siatkówka, boks, tenis, wspinaczka i bieganie. Znalazł się również fan motoryzacji. :) To było dla nas bardzo inspirujące spotkanie.

Każdy z uczestników sesji, tak jak poprzednio, został odpowiednio do niej przygotowany zarówno w kwestiach wizualnych jak i merytorycznych. Nasza wizażystka zadbała o profesjonalne makijaże, fryzury oraz doradziła w temacie ubioru, a fotograf podzielił się wiedzą dotyczącą pracy przed obiektywem. Pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na nasze doświadczenie i wsparcie podczas sesji na każdym jej etapie.

AUTOR: MARTA LITYŃSKA