sesja kobieca


Na czym polega? Jak się przygotować? Dzisiaj opowiem Wam jak w kilku krokach się do niej przygotować. Na co zwrócić szczególną uwagę. Zależy ona od kilku czynników, takich jak styl sesji, preferencje, cel sesji. Oto kilka ogólnych wskazówek, które mogą Ci pomóc w przygotowaniu się do takiej sesji. Po więcej zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Przy okazji zobaczcie kilka zdjęć z ostatniej sesji Marleny i Eweliny.

WSKAZÓWKI

1. Komunikacja: Przed sesją porozmawiaj z fotografem, aby ustalić styl sesji, preferencje co do makijażu i fryzury oraz cel sesji. To pomoże Ci dopasować swój wygląd do oczekiwań.

2. Makijaż i fryzura: Zależnie od stylu sesji, możesz zdecydować się na naturalny lub bardziej ekstrawagancki makijaż. Ważne jest, aby makijaż był trwały, aby wytrzymał całą sesję. Jeśli chodzi o fryzurę, możesz zdecydować się na swój naturalny styl lub na bardziej skomplikowaną fryzurę, która pasuje do stylu sesji. Współpracujemy z kilkoma sprawdzonymi makijażystkami, w razie potrzeby służymy pomocą i kontaktem.

3. Garderoba: Wybierz ubrania, w których czujesz się dobrze i które podkreślą Twoją figurę. Jeśli sesja ma być bardziej sensualna, możesz zdecydować się na bardziej odważne stroje. Warto zaplanować kilka różnych zestawów ubrań, to ułatwia i daje dużo więcej możliwości.

4. Akcesoria: Zastanów się, czy chcesz użyć jakichś akcesoriów, takich jak biżuteria, szaliki, kapelusze, czy też inne dodatki. Mogą one dodać Twojemu wyglądowi charakteru i urozmaicić styl sesji.

5. Czas: Staraj się nie zostawiać przygotowań na ostatnią chwilę. Warto zrobić to kilka dni przed sesją, aby mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Dobrze jak przed sesję mamy zaplanowane wstępnie ujęcia. Często również otrzymuje pomysły zdjęć, pomysły ujęć, fotografie referencyjne, które pomagają mi lepiej przygotować się do samej sesji i osiągnąć właściwy rezultat.


Przygotowanie do sesji kobiecej to nie tylko kwestia wyglądu, ale także dobrego samopoczucia i pewności siebie. Pozwól sobie na relaks i ciesz się sesją!