WIKING CZY PŁATNY ZABÓJCA?


Bez względu na to kim jesteś, do czego potrzebujesz zdjęć, to co musisz przede wszystkim podczas sesji to być naturalnym. Dzisiaj mam dla Was kilka wskazówek jak to uzyskać. Przy okazji zobaczcie kilka wcieleń Tomka, który niedawno odwiedził moje studio.

be natural


Oto kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc nauczyć się naturalnego pozowania do zdjęć:


1. Przede wszystkim, bądź swobodny i zrelaksowany. Im bardziej napięty będziesz, tym trudniej będzie Ci pozować naturalnie. Przed sesją zdjęciową warto się rozluźnić, np. poprzez kilka głębokich oddechów lub krótką medytację.

2. Zwracaj uwagę na swoją postawę. Stojąc lub siedząc, staraj się utrzymywać proste plecy i unosić głowę. Unikaj pochylania się lub garbienia.

3. Przetestuj różne kąty i ustawienia, aby znaleźć te, które najlepiej podkreślają Twoje atuty. Wypróbuj różne pozy, takie jak stanie na jednej nodze, pochylenie się lub przytulenie do kogoś.

4. Pracuj z mimiką twarzy. Uśmiechaj się naturalnie, unikaj sztucznego uśmiechu. Możesz również wypróbować różne wyrazy twarzy, takie jak zdziwienie, radość, smutek, zainteresowanie.

5. Skup się na czymś, co Cię interesuje lub cieszy, aby pomóc Ci wydobyć naturalne emocje. Możesz na przykład myśleć o ulubionej piosence, hobby lub osobie, którą kochasz.

6. Przede wszystkim, bądź sobą i nie próbuj udawać kogoś innego. Naturalne pozowanie wymaga autentyczności i pewności siebie. Bądź dumny z siebie i ciesz się chwilą.


Pamiętaj, że naturalne pozowanie wymaga praktyki i cierpliwości. Im więcej będziesz ćwiczył, tym łatwiej będzie Ci osiągnąć pożądany efekt.

Jeśli to było przydatne obserwuj mój blog i Social Media.