Miliony zdjęć i Twoje jedno wyjątkowe.

Robienie zdjęć stało się nieodłącznym elementem naszego życia. Codziennie do sieci trafiają miliony zdjeć. Zdjęć z podróży, z wakacji, zdjęć rodziny, zdjęć z uroczystości, zdjęć naszego biznesu. Mówi się, że sfotografowano już wszystko. Ale mimo to nadal zachwycają nas nowe powstające materiały. Jak to jest, że mimo tak dużej ich ilości tylko nieliczne zostają z nami na długo. Widzimy je gdy zamkniemy oczy, oddziałują na nas, dostarczają emocji, inspirują do działania.

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE! photo up!

Warsztaty Photo Up! to całodniowe spotkanie z fotografią (min. 8H) podczas, którego przekazujemy wiedzę i umiejętności żeby fotografować lepiej. Dowiesz się na nich między innymi jak zbudować swoją wrażliwość fotograficzną, co zrobić i jak, żeby Twoje zdjęcia zaczęły przemawiać, zaczęły inspirować, budowały emocje.

W jaki sposób świadomie wykorzystywać dostępną technikę i technologię, żeby budować przez nią właściwy przekaz czyli aparaty, obiektywy, oświetlenie, programy w postprodukcji i wiele innych.?

W jaki sposób komponować zdjęcie, jak pracować z kolorem, ze światłem, z cieniem, z fakturą, z perspektywą, z geometrią - jak odnaleźć swój własny styl?

Jak budować treść, temat i właściwy przekaz w fotografii, po to żeby Twoje zdjęcia zaczęły opowiadać historię

Jak i skąd czerpać inspiracje do pracy, inspiracje do działania, jak budować świadomość fotograficzną i skąd wiedzieć, które zdjęcia są bardziej wartościowe od innych?

Jak edytować materiał, które zdjęcia pokazywać, a których nie. Jak wybierać te najlepsze?

Jak pracować nad swoim autorskim projektem i swoim niepowtarzalnym stylem?

Dla kogo jest Photo Up! School?

  • Dla osób, które chcą odkryć pasję jaką jest fotografia
  • Dla osób, które szukają inspiracji, chcą rozwinąć swój warsztat i czerpać radość, świadomie używając fotografii jako medium przekazu
  • Nie musisz być profesjonalistą, aby przyjść na kurs.

Odkryj moc fotografii - zrozum świat poprzez obiektyw!

Pomysł takiej formy warsztatów zrodził się podczas kilku lat doświadczeń, w których realizowałem sesje warsztatowe ucząc fotografii. Podczas spotkania odkrywamy fotografię i poznajemy etapy jest powstawania.

Zapisy na Photo Up! School

cena: 599 ZŁ netto/osobę

NAJBLIŻSZY TERMIN: 04.02.2023 ŁÓDŹ

“Fotografia jest sztuką obserwacji. Polega na szukaniu czegoś interesującego w zwykłym miejscu. … Odkryłem, że ma niewiele wspólnego z tym co widzisz i bardzo wiele z tym jak to widzisz”