Cukiernia Coco Art's

Wcześniej cukiernia, obecnie piekarnia czyli proaktywnie przeciwdziałać w czasach Covid 19.

Słowo „kryzys” (weiji) w języku chińskim (cóż za zbieżność) składa się z dwóch elementów ; pierwszy z nich odznacza zagrożenie, drugi to szansa lub może początek nowej drogi. Przedstawiam Wam Team Coco Art's. Jeszcze miesiąc teamu realizując sesję studyjną rozmawialiśmy o czekoladzie i ich arcydziełach, które z niej tworzą. Dzisiaj realizuję dla nich sesję zdjęciową ich nowych produktów. Co to takiego? Pieczywo.

I tak sobie myślę czego uczy nas obecna sytuacja:

Po pierwsze: Działać szybko, intuicyjnie. Elastycznie dopasowywać się do sytuacji, która już nie zmienia się co rok, co miesiąc, czy nawet codziennie. Ona potrafi się zmienić z godziny na godzinę.

Po drugie: Pasja. Której Wam wszystkim życzę w obecnych czasach. Bo jeśli nie możesz tworzyć swoich cudownych słodkości, to w Twoim warsztacie znajdzie się przecież miejsce na pieczenie chleba. Jeśli obecnie masz wstrzymane wszystkie swoje sesje fotograficzne to może zrealizuj swój prywatny projekt fotograficzny o obecnej kwarantannie.

Po trzecie: Co jest największą wartością? Ludzie. I nie jest ważne, że nie możesz z kimś przybić piątki, zrobić przysłowiowego misia, czy po prostu uścisnąć dłoni. Ważne jest, że idziemy dalej, potrafimy przemodelować wspólnie nasz potencjał, możemy się wspierać, inspirować, pomagać w tych trudnych czasach.

Zapraszam na materiał - Team Coco Art's - Daria i Adam. (a zaraz po obejrzeniu możecie zamówić pieczywo tutaj: https://slodkosci-z-cocoarts.shoplo.com/kategoria/pieczywo)

FOTOGRAFIA: ARTUR RUSEK


Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.