Jak robić lepsze zdjęcia? Inspiracja kolorem.

Warsztaty fotograficzne (on line)

PhotoUp! School

SPOTKANIE ONLINE (18.06.2020 - godz. 19.00)

Z jednej strony podobno sfotografowano już wszystko, ale z drugiej codziennie powstają nowe fotografie, które zachwycają odbiorców, zachwycają świat, zachwycają nas samych.

My też go nosimy i też go wykorzystujemy. Czasem w telefonie, czasem bogatszą wersję kompaktową lub bardziej profesjonalną. Chcemy zapisać w nim coś ważnego. Fotografujemy. Pierwszy dzień w szkole naszego dziecka, rodzinne spotkania, wypady za miasto, dalekie podróże.

Zapraszam na spotkanie o fotografii, podczas którego pokażę:

jak budować zdjęcia w oparciu o kolor

co zrobić, żeby zdjęcia zachwycały odbiorców

jak poprzez proste ćwiczenia doskonalić swój warsztat

jak robić lepsze zdjęcia

Wasze zdjęcia

Podczas spotkania będziemy pracować na Waszych zdjęciach. Dlatego koniecznie przygotuj od 2-3 swoje fotografie. Tematyka może być dowolna. Chodzi o to żeby skupić się na Twoim materiale, podpowiedzieć co możesz zrobić żeby było jeszcze lepiej.

Spotkanie online

Spotkanie będzie zorganizowane przez platformę ZOOM, Zarezerwuj sobie ok. 2 h — niech ten czas będzie wyłącznie dla Ciebie. Zadbaj o to, żeby nikt Ci nie przeszkadzał ani nie rozpraszał. Jeżeli możesz, oglądaj szkolenie na komputerze — dzięki temu zapewnisz sobie najlepsze połączenie i płynną transmisję obrazu oraz dźwięku. Po zapisaniu się na spotkanie dostaniesz mailem szczegóły.

Zapisy na spotkanie

(po wypełnieniu formularza każdy uczestnik otrzyma link do spotkania online)


“Fotografia jest sztuką obserwacji. Polega na szukaniu czegoś interesującego w zwykłym miejscu. … Odkryłem, że ma niewiele wspólnego z tym co widzisz i bardzo wiele z tym jak to widzisz”